Efektywna komunikacja

$item->fielddefs.img.value}
Zapisz się na szkolenie

Dla kogo? Komunikujemy się wszyscy, jednak nie wszyscy umiemy robić to dobrze. Szkolenie przeznaczone dla tych wszystkich, którzy chcą polepszyć swoje zdolności komunikacyjne wraz ze zrozumieniem celowości, intencjonalności i narzędziowości komunikatu.

Co zawiera? Zawiera narzędzia komunikacji takie jak: parafraza, klaryfikacja, implikacja, dopytywanie, zadawanie otwartych pytań. Popracujemy nad zniekształceniami, generalizacjami, usunięciami, opiniami w procesach komunikacyjnych. Poza tym wyposażymy się w narzędzia wyznaczania granic, wyrażania pochwał i krytyki, a także umiejętności zarządzania swoimi emocjami w efektywnej komunikacji.

Czego nauczę się na szkoleniu? Tego, by czuć się komfortowo w trakcie rozmów z człowiekiem wraz z poszanowaniem granic dwóch stron. Nauczysz się mówić to co myślisz w sposób otwarty i przejrzysty.
To szkolenie stanowi esencję dla korzystnego życia prywatnego i zawodowego.

Dlaczego Ty? Jestem praktykiem skutecznej komunikacji i zawsze staram się szanować moich rozmówców. Przeszedłem sporo szkoleń z zakresu komunikacji, w których często brakowało czynnika ludzkiego. Poza tym warsztaty nastawione są na praktykę i ćwiczenia, które za każdym razem można wykorzystać w warunkach pozaszkoleniowych.

Co warto wiedzieć przed zapisaniem się na szkolenie? Warto pamiętać, że wdrożenie bardziej zaawansowanych technik komunikacyjnych wymaga praktyki i cierpliwości.

Powrót

Kontakt

Rinjo Marek Knioła

  • ul. Przemysłowa 2
    89-300 Wyrzysk
  • +48 733 642 009
  • bok@rinjo.pl
Logotyp Rinjo Marek Knioła