Kompetencje miękkie dla pracowników – system naprawczy

$item->fielddefs.img.value}
Zapisz się na szkolenie

Dla kogo? Szkolenie przeznaczone dla pracowników, którym brakuje kompetencji miękkich w pracy. Bardzo często będą to absolwenci studiów lub osoby, które są w trakcie przebranżowienia.

 


Co zawiera? W trakcie szkolenia popracujemy nad komunikacją i umiejętnościami interpersonalnymi, zdolnościami organizacyjnymi, adaptacją w miejscu pracy, otwartością na innych oraz motywacją do rozwoju na drodze ścieżki zawodowej.

Czego nauczę się na szkoleniu? Tego jak precyzyjnie i przejrzyście komunikować się z innym ludźmi. Będziesz lepiej zarządzał zadaniami w czasie, poznasz metody dzięki ,którym adaptacja w miejscu pracy nie będzie stanowiła trudności. Popracujemy nad otwartością w stosunku do innych, a także twoimi wewnętrznymi potrzebami i ścieżką rozwoju w karierze zawodowej.

 


Dlaczego Ty? Studiowałem kilka kierunków studiów i na każdym pojawiały się te same wzorce. Niestety, w większości przypadków uczelnie wyższe nie przygotowują absolwentów do pracy z innymi ludźmi. Oferują twardą wiedzę, która bez umiejętnego wykorzystania jest tylko wiedzą. Z autopsji wiem, że w parze z dobrymi ocenami na studiach i dużą wiedzą nie idzie praktyczne wykorzystanie swoich umiejętności.

Co warto wiedzieć przed zapisaniem się na szkolenie? System naprawczy pomoże pracownikom wdrożyć się lepiej do warunków panujących w pracy. Nauczy ich umiejętności miękkich, które pozwolą być efektywniejszym w miejscu pracy.

Powrót

Kontakt

Rinjo Marek Knioła

  • ul. Przemysłowa 2
    89-300 Wyrzysk
  • +48 733 642 009
  • bok@rinjo.pl
Logotyp Rinjo Marek Knioła