Kreatywność

$item->fielddefs.img.value}
Zapisz się na szkolenie

Dla kogo? Szkolenie dedykowane tym, którzy mają problem z rutyną w pracy oraz szablonowym postrzeganiem możliwości decyzyjnych. Doskonałe dla szczebli zarządzających, liderów i menadżerów wyższego szczebla.

Co zawiera? Zawiera całe spektrum ćwiczeń poszerzających aspekty takie jak: poszukiwanie wielu odpowiedzi, umiejętność popełniania błędów, poszukiwanie wieloznaczności, akceptowanie nielogiczności, otwarcie się na nowe możliwości, poszukiwanie metafor oraz dokładne przestudiowanie możliwości decyzyjnych przy wykorzystaniu myślenia lateralnego. Wszystko okraszone dobrą zabawą.

Czego nauczę się na szkoleniu? Wykonamy ćwiczenia dotyczące elementów zapisanych wyżej ( Co zawiera ) oraz poznamy kreatywne techniki stosowane przez znane osobistości, takie jak Walt Disney, czy Edward de Bono.

Dlaczego Ty? Dlatego, że z kreatywnością mam do czynienia już od najmłodszych lat. Od kilkunastu lat nie wyobrażam sobie dnia bez kreatywnych ćwiczeń, czy metod stymulujących umysł. Ponadto hobbistycznie gram w warcaby, które na poziomie eksperckim wymagają dużych pokładów kreatywności. W 2009 r. zdobyłem 3 miejsce na Mistrzostwach Świata.

Co warto wiedzieć przed zapisaniem się na szkolenie? Opinie kursantów wskazują, że to szkolenie potrafi otworzyć nowe perspektywy, zainspirować do poszukiwania większej możliwości rozwiązań oraz pozwala rozluźnić się i czerpać z ćwiczeń ogromną radość.

Powrót

Kontakt

Rinjo Marek Knioła

  • ul. Przemysłowa 2
    89-300 Wyrzysk
  • +48 733 642 009
  • bok@rinjo.pl
Logotyp Rinjo Marek Knioła