Naturalne wystąpienia publiczne

$item->fielddefs.img.value}
Zapisz się na szkolenie

Dla kogo? Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają problem z wystąpieniami publicznymi lub sposobami autoprezentacji, zwłaszcza, kiedy problemem wydaje się być odwaga, przytłaczające myśli lub brak umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Co zawiera? Zawiera przede wszystkim masę praktycznych ćwiczeń, improwizacji i gier symulacyjnych. Ponadto wskazówki i techniki przydatne w trakcie wystąpień publicznych. Szkolenie za każdym razem dostosowane jest do poziomu zaawansowania grupy.

Czego nauczę się na szkoleniu? Naturalnej ekspresji, sterowania skupieniem odbiorców, umiejętności przezwyciężania wewnętrznych blokad, technik wzmacniających wystąpienie, czy też efektywnych sposobów płynnego wyrażania własnych myśli. Poza tym sztuki improwizacji oraz umiejętności opowiadania historii.


Dlaczego Ty? Dlatego, że uczę tylko przydatnych rzeczy, tak byś w trakcie wystąpienia był w 100% autentyczny.


Co warto wiedzieć przed zapisem na szkolenie z wystąpień publicznych? Uważam, że dobrych wystąpień publicznych można nauczyć się tylko dzięki praktyce i doświadczeniu. Oczywiście, im więcej praktyki, tym lepsze efekty. Nie lubię półśrodków. Czeka Nas skok na głęboką wodę – płyniesz ze mną?

Powrót

Kontakt

Rinjo Marek Knioła

  • ul. Przemysłowa 2
    89-300 Wyrzysk
  • +48 733 642 009
  • bok@rinjo.pl
Logotyp Rinjo Marek Knioła