Techniki sprzedaży

$item->fielddefs.img.value}
Zapisz się na szkolenie

Dla kogo? Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają problem z efektywną sprzedażą, problemami komunikacyjnymi w rozmowach z klientami lub chciałyby się stać lepszymi handlowcami.

Co zawiera? Teorię na temat tożsamości marki i jej roli w komunikacji z klientami. Szereg ćwiczeń praktycznych w pracy nad efektywną komunikacją, obiekcjami klientów, nawykami sprzedawców, czy specyfikację potrzeb klientów.

Czego nauczę się na szkoleniu? Otwartości na potrzeby innych, efektywnej, empatycznej komunikacji opartej na umiejętnym wyznaczaniu granic, najnowszych technik sprzedaży – sprawdzonych przez ekspertów, aspektów etycznego wywierania wpływu


Dlaczego Ty? Dlatego, że wiedza, którą przekazuję osadzona jest w nauce i przetestowana przez ekspertów. Uczę naturalności w rozmowach handlowych. Jestem przeciwnikiem skryptów i naciągania klientów.


Co warto wiedzieć przed zapisaniem się na szkolenie? Sądzę, że umiejętności sprzedażowe powinny być budowane na kanwie dobrej komunikacji oraz silnych i zautomatyzowanych nawykach. Bycie dobrym handlowcem wymaga sporego zaangażowania w rozwój umiejętności - a te – zostaną zaaplikowane poprzez doświadczenie. Jeżeli chcesz otrzymać dawkę solidnej wiedzy oraz poznać nowoczesne techniki sprzedażowe, nie zwlekaj i napisz i do mnie.

Powrót

Kontakt

Rinjo Marek Knioła

  • ul. Przemysłowa 2
    89-300 Wyrzysk
  • +48 733 642 009
  • bok@rinjo.pl
Logotyp Rinjo Marek Knioła